Melih Kurtuluş, İstanbul'da Annelerle Buluştu!

Melih Kurtuluş, İstanbul'da Annelerle Buluştu!

California'nın en iyi on doktorundan biri olarak gösterilen Dr. Melih Kurtuluş, San Diego'da doğumlarını gerçekleştirdiği aileler ve yeni anne adayları ile buluşmaya İstanbul'a geldi.

Amerika Birleşik Devletleri'nde 2007 senesinden bu yana hastaların en çok tercih ettiği doktor unvanını koruyan jinekolog Dr. Melih Kurtuluş, San Diego'da doğumlarını gerçekleştirdiği aileler ve anne adayları ile buluşmak için İstanbul'daydı.

Geçtiğimiz aylarda da yine İstanbul'da anneler ve bebek bekleyenler ile bir buluşma gerçekleştiren Dr. Melih Kurtuluş, gelenekselleşen "San Diego'da Doğum Yapmış Aileler Buluşması"nın bir yenisini daha bu kez Conrad İstanbul Bosphorus Otel'de gerçekleştirdi. Dr. Melih Kurtuluş'un 04 Haziran Cumartesi günü Conrad İstanbul Bosphorus Otel'de verdiği kokteyle, aralarında doğumlarını gerçekleştirdiği Ayşe Kucuroğlu ve Şeyda Coşkun gibi isimlerin de bulunduğu San Diego'da doğum yapmış onlarca aile katıldı. Annelerin bir kısmının bebekleriyle yer aldığı buluşmada Dr. Kurtuluş, bebek bekleyen anne adaylarına da ABD'de doğum ile ilgili detaylı açıklamalarda bulundu.

Haber kaynağına gitmek için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bunlar da İlginizi Çekebilir