Geleneksel Aile Toplantımız

Her sene San Diego’da doğum yapmış ailelerimizle İstanbul’da bir araya gelmek bizim için artık bir gelenek oldu.

Bu sene de 26 Mayıs 2019’da bu toplantımızı İstanbul Conrad Otel’de gerçekleştirdik. Toplantımıza San Diego’da doğum yapmış ailelerimiz ve San Diego’da doğum yapmayı planlayan aday aileler katıldı. Kucaklarında bebekleri ya da koşuşan çocukları ile doktorları ile İstanbul’da yeniden bir araya gelen ailelerimizle duygu dolu anlar yaşandı. San Diego’da tanışıp arkadaş olan ailelerimiz ya da bu toplantılar sayesinde tanışan ailelerimiz hem birbirleri hem de doktorları Melih Kurtuluş ise hasret giderdiler.

San Diego’da doğum yapmayı planlayan ailelerimiz ise Melih Hoca ile tanışıp, her türlü sorularına cevap buldular. Ayrıca bu deneyimi bizzat yaşamış diğer ailelerle sohbet ederek süreç hakkında detaylı bilgi alma şansına sahip oldular. Melih Hoca ile tanışma fırsatı ve doğum yapmış ailelerle bu paylaşım aday ailelerimiz için çok bilgilendirici ve kıymetli oldu.

Bu renkli toplantımızın en keyifli yanı bebeklerimiz ve çocuklarımızın sesleri ve koşuşturmalarıydı. Ne mutlu bize biz #kocamanbiraileyiz

İlgili Makaleler

Bunlar da İlginizi Çekebilir