Merhaba

San Diego Kadın Sağlık Merkezi kendini, kadınlar için en yüksek sağlık standardını sağlamaya adamıştır. Günümüzde kadın sağlık hizmetleri, ihtiyaçları gittikçe daha karmaşık hale gelmektedir ve bu da tıbbi keşifler ve teknolojik ilerlemelerle ilgili güncel bilgileri sürdürmeye kendini adamış bir kadın hastalıkları ve doğum hekimine sahip olmayı önemli kılmaktadır.

Ofisimiz, en son teknolojiyi ve en iyi sonuçları sunmak için en konforlu atmosfer ile tasarlanmış ve son teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır. Ofisimizde her yaştan kadına genel jinekoloji hizmetleri, kısırlık çalışması ve tedavisi, kadın hastalıkları ve ürojinekoloji hizmetleri gibi tüm üreme organı bozuklukları için kapsamlı bir değerlendirme ve tedavi yaklaşımı sunuyoruz. Cerrahi uygulamalar için Minimal İnvaziv Laparoskopik ve Robotik cerrahi konusunda uzmanız.

San Diego sehrinde en çok tercih edilen doktorlardan biri olma ününe sahip olduğumuz için gurur duyuyor ve toplumda kadın sağlığının ayrılmaz bir parçası olmaktan da  heyecan duyuyoruz.

- DR. MELİH KURTULUŞ